בכל קנייה מעל 300 ₪ משלוח עד הבית חינם!
לתשומת ליבך: בהמשך גלישתך באתר, את\ה מסכימ\ה לשימוש בקבצי "עוגיות" כדי לספק לך חווית גלישה מירבית. אוקי
לחפש
424 סולט בעמ
424 סולט
icon-mapתל אביב

424 מטרים מתחת לפני הים, המלח הטוב בעולם.

מלח 424 נוצר על ידי הטבע באזור ים המלח, המקום הנמוך ביותר על פני כדור הארץ ואחד מעשרה פלאי תבל של הטבע. האזור מתאפיין בחום רב, אויר יבש מאוד ונקי, הרבה ימי שמש ומיעוט משקעים. שילוב התנאים הייחודי הזה מפיק מלח עשיר ב-21 מינרלים טבעיים, ריכוז הגבוה פי 10 ממלח רגיל.

איזור ים המלח מספק לעולם משאבי טבע רבים וחיוניים כגון אשלגן, ברום, מגנזיום ועוד. כן, גם את המלח הייחודי שנוצר במשך מאות אלפי שנים כתוצאה מעיבוי טבעי. תושבי האזור למדו לאסוף את המלח הטוב ולהשתמש בו לצרכיהם – תיבול, בישול ובעיקר שימור מזון – וכמובן גם למסחר. לאורך ההיסטוריה נחשב המלח, ובמיוחד מלח משובח, למטבע עובר לסוחר ולנכס יקר ערך.

מלח באופן כללי הינו תרכובת יונית של מינרלים. המלח חיוני לקיום חיים; למרכיבי המלח כגון נתרן וכלור NACI תפקיד חשוב בפעילות של גוף האדם – מערכת העיכול, מערכת הנשימה, מערכת העצבים וויסות הנוזלים בגוף. מלח חיוני לגוף כמו מים.

מלח 424 מים המלח אוצר את כל התכונות של המלח הטוב בעולם ומביא אותם אל שולחנך. מלח 424 נאסף באופן המסורתי, בידיים, מיובש באידוי טבעי והינו מוצר המאושר כ 100%- טבעי – לתיבול ולבישול. טעמו עמוק ומאופיין ובתוספת הטעמים הייחודיים הוא מעניק חווית גורמה יוצאת דופן שאין כמוה בעולם.

ים המלח מחבר שלוש ישויות מדיניות: מדינת ישראל, ממלכת ירדן והרשות הפלסטינית. מותג 'מלח 424' הינו שיתוף פעולה בין גורמים מישראל וגורמים מהרשות הפלסטינית שחברו ליוזמה משותפת.

צור קשר עם היצרן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות