לתשומת ליבך: בהמשך גלישתך באתר, את\ה מסכימ\ה לשימוש בקבצי "עוגיות" כדי לספק לך חווית גלישה מירבית. אוקי
לחפש
גרנוס בע״מ
Holy Coffee
icon-mapהרצליה

הפרויקט שלנו, The Holy Coffee Project נוסד בשנת 2020 על ידי קבוצת חברים שאכפת לה מהקהילה בה הם חיים.

גם אנחנו, לצערנו, היינו שם – בוגרי שירות צבאי קרבי, שורדי סרטן, איבדנו חברות וחברים טובים, ובנות ובני משפחה יקרים. אז יצרנו את הפרויקט הזה כדי להביא ערך ושמחה לאנשים הזקוקים לכך.

במקום לבזבז את הכסף היקר שלך על תאגידי קפה ענקיים, אנחנו מזמינים אותך לשתות קפה שמשנה חיים – על כל שקית קפה שאנו מוכרים בארץ, אנו תורמים 1 ₪ לארגונים “גדולים מהחיים” (ילדים חולי סרטן) או ל”לא מפקירים פצועים בשטח” (נפגעי פוסט טראומה משירות צבאי) לפי בחירתך, כדי לעזור לחברים שנלחמים יום-יום לנצח.

אם אי פעם רצית להרגיש כמו סופר-הירו אמיתי, לעזור לאנשים ולשנות חיים, תנו לנו להפיק את הקפה הכי טוב שאנחנו יודעים להפיק כדי שנוכל לעזור לכם, אוהבי קפה שרוצים להיות חלק ממשהו גדול, לעשות זאת.

ההתמחות שלנו בקלייה, ערבוב ודאגה לטעמים חזקים ופרטים קטנים, בתוספת מיטב הטכנולוגיה הקיימת בעולם ה “specialty coffee” מסייעת לנו להפיק את פולי הקפה מ”מקור ייחודי” (single origin) ותערובות הבית שלנו, כדי לייצר לך חווית קפה מדהימה. 

הפולים שלנו נבחרו בקפידה מכל רחבי העולם, והופקו לכדי פולי קפה פה בארץ הקודש בהקפדה רבה, כדי לתת את החיזוק והחיבור הרוחני לכדור הארץ המשוגע הזה שאנו חיים בו.

תן/י לחבריך סיבה לדבר עליך, לקנא בקפה שלך – שמגדיר אותך כסופר-הירו אמיתי, כל יום מחדש, לגימה אחר לגימה.

כן, הקפה שלנו מעולה, אבל המשימה שלנו חשובה יותר ובשבילה – אנחנו זקוקים לסופר-הירו – כמוך.


צור קשר עם היצרן
שינוי גודל גופנים
ניגודיות