ברוכים הבאים ליומרקט - שוק אוכל ישראלי אונליין!
לתשומת ליבך: אתר יומרקט משתמש בקבצי "עוגיות" אנא אשר/י את הסכמתך כדי שנספק לך חווית גלישה מירבית. אני מאשר/ת

שוק אוכל ישראלי

למה יומרקט?

UMARKET שוק אוכל ישראלי

אתר המחבר בין יצרנים ישראליים קטנים ובין לקוחות המעוניינים לרכוש מוצרי מזון ומשקאות מיוחדים ואיכותיים.


מטרת השוק היא לתמוך ביצרנים ישראליים קטנים ולהווה עבורם פלטפורמה יעילה וחסכונית למכירת התוצרים שלהם ישירות ללקוחות הקצה,

היצרנים שלנו מתמחים בהכנת מוצרי מזון ומשקאות בכמויות קטנות ולא מסחריות וסביר להניח שלא תמצאו אותם על גבי המדפים של הרשתות הגדולות.

ההזמנות נעשות באופן ישיר מול היצרנים שלנו, ללא פערי תיווך, ותחת אחריותם להכין עבורכם את האוכל הטעים ביותר, לבצע את המשלוח המהיר ביותר ולספק את השירות הטוב ביותר.

בכדי לספק לכם חוויה טובה לאורך כל תהליך הרכישה, משלב ההזמנה ועד לקבלת המשלוח, בחרנו באופן אישי וקפדני את היצרנים הטובים ביותר, אנשים בעלי תשוקה לבישול ואפייה, כאלה שעבורם הכנת אוכל איכותי היא בחירה ודרך חיים.


בנוסף תוכלו לשלוח מתנות מרגשות ומאוד טעימות לאוהבים שלכם ולהפתיע אותם עם מאכל או משקה מפנק במיוחד. אצלנו תוכלו למצוא מתנה מיוחדת עבור כל אחד!

ולבחור מתנה לפי סוג אירוע, טעם קולינרי, מחיר ואפילו אישיות. אפשר להזמין מתנה "ברגע האחרון" או לתזמן את ההזמנה לתאריך מסוים.


מאפיין ייחודי נוסף של יומרקט הוא הצד הקהילתי.

המומחים שלנו מעלים מתכונים והמלצות לבישול יומיומי, אפייה, הכנת אוכל בריאותי ורעיונות לאירועים מיוחדים.

בקהילה תוכלו למצוא מאמרים הכוללים טיפים לבישול, אפייה והמלצות נוספות.

מוצרים טבעיים

היצרנים שלנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים וטבעיים ועוסקים בהכנת מוצרי אוכל ושתייה מדהימים בעבודת יד. הרוב המוחלט של המוצרים ביומרקט נקים לחלוטין מחומרים מלאכותיים - אלה שלא, מסומנים בבירור!

מוצרים טעימים

היצרנים שלנו בעלי תשוקה לבישול ואפייה, כאלה שעבורם הכנת אוכל איכותי עם טעם פנטסטי היא בחירה ודרך חיים. אנו מאמינים שאוכל טעים צריך להיעשות מתוך שליחות אמיתית ולכן בחירת היצרנים שלנו היא הקפדנית ביותר.

אחריות חברתית

היצרנים שלנו מתמחים בהכנת מוצרי מזון בכמויות קטנות ולא מסחריות וסביר להניח שלא תמצאו אותם על גבי המדפים של הרשתות הגדולות. אנחנו מהווים עבורם פלטפורמה יעילה וחסכונית למכירת התוצרים שלהם ישירות ללקוחות הקצה.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות